Садим Сад Продажа саженцев

Фруктовий сад

Наличие:
В наличии
Цена :
Договорная
  

Описание товара

Перед початком посадки, слід обробити грунт на місці закладки саду, позбутися від бур'янів і глибоко розпушити грунт, щоб до коріння вільно надходило повітря, а щільний грунт не гальмував їх зростання і проникнення вглиб землі. 

Даний прийом убезпечить дерево від швидкого старіння, і сад зможе радувати рясним врожаєм багато років. У розпушеній землі саджанець швидко піде в ріст і почне плодоносити набагато раніше. 

Правила посадки плодових дерев

Всі фруктові дерева будуть плодоносити на глибоко розпушеному грунті. Для початку потрібно визначити глибину і ширину посадкової ями. 

● Однорічні. Глибина і ширина ямки 50-60 см 
● Дворічні. Ширина - 110 - 120 см. Глибина - 60-70 см. 

Якщо на Вашій ділянці важкий і щільний грунт, тоді потрібно до всіх розмірів додати по 15-20 сантиметрів. 

План посадки плодових дерев:

1. Грунт змішайте з перепрілим компостом і додайте трохи піску. 
2. На дно посадкової ями насипте мінеральну підгодівлю і присипте його 2-3 см землі. 
3. Для дерев з відкритої кореневою системою саджанець потрібно розмістити на невеликий пагорб землі. 
4. Потім, потрібно рясно полити ямку і покласти зверху шар мульчі (пісок, суха земля, торф, тирса). 

Добрива при посадці плодових дерев. 

Необхідність внесення добрив залежить від родючості грунту. Якщо на 100 г грунту припадає 14 г доступного фосфору і 15-20 мг обмінного калію, тоді рослини відмінно приживуться і без підгодівлі. На ділянках з високою кислотністю грунту необхідно проводити вапнування. В інших ситуаціях удобрюйте грунт органічними і зольними підкормками. Не радимо вносити напівперепрілий гній. При нестачі повітря в ямі він може розкладатися і виділяти шкідливі речовини. 

Схема посадки плодового саду

Перед посадкою важливо уявити майбутній сад. Врахуйте, що правильне розташування дерев грає важливу роль в приживлюваності. Для початку розрахуйте відстань між саджанцями. Воно повинно бути не менше суми висоти дорослих плодових. При такій посадці дерева будуть краще запилювати і плодоносити. 

Зверніть увагу, що бічні гілки дають більше плодів. Тому, формуйте дерева так, щоб вони росли в ширину. Якщо Ви неправильно розрахуєте відстань між саджанцями, то і крона буде затінювати один одного. 

Терміни посадки плодових дерев

Жоден садівник не скаже Вам точно, коли краще висаджувати фруктові саджанці. Справа в тому, що рік за роком температурні умови змінюються і грунт в кожному саду свій. До того, ж не варто забувати про особливості сортів і видів плодових. Насправді, посадити дерево можна практично в будь-який час року. Виняток становить тільки час, коли грунт замерз. Але на практиці потрібно враховувати характеристики конкретного саджанця. 

Посадка плодових дерев восени

Незаперечний плюс осінньої посадки - низькі ціни на дерева. Саме в цей період багато розсадників продають тільки що викопаний саджанець. І садівники можуть відразу ж побачити, що дерево здорове.

Посадка восени принесе менше клопоту. Можна тільки полити дерево, а всі інші турботи залишити природі. До того ж, вчасно посаджені рослини в новому сезоні почнуть рости на 2-3 тижні раніше, ніж ті, що були посаджені в весняний період. Але є і недоліки осінньої посадки. Якщо дерево не встигне зміцніти, то сильний мороз може пошкодити його кореневу систему. Також, саджанці потрібно захищати від гризунів і обов'язково вкривати взимку. 

Посадка плодових саджанців навесні: терміни та правила

Для весняної посадки саджанці і ділянку потрібно підготувати ще восени. Кращі терміни посадки - перша половина квітня. До розпускання бруньок потрібно встигнути посадити кісточкові культури: вишню, черешню, абрикос, сливу, персик, волоський горіх і великоплідну аличу. Якщо Ви саджаєте фруктові дерева на горбки, тоді для посадки підійде тільки весна.

Сприятливі дні для посадки плодових дерев

Великий вплив на приживлюваність рослини надає вода. Підвищення і пониження підземних можна розрахувати за місячним календарем. Саме тому багато садівники орієнтуються на нього при посадці дерев. Крім того, найкраще садити рослини в похмурий день без вітру. Час посадки - ранній ранок або ввечері. 

Посадка саджанців яблуні, груші та сливи

Агротехніка посадки сливи, яблуні та груші нічим не відрізняється. При посадці сливи враховуйте, що вона вважає за краще освітлені ділянки на висоті. Найкращий час - весна. Грушу і яблуню можна висаджувати, як восени так і навесні. Саджанці з відкритою кореневою системою потрібно висаджувати в кінці вересня (пізніше 20 жовтня), або в кінці квітня. 

Як підготувати яму для посадки яблуні?

Яма повинна бути круглою. Ширина - від 0,8 до 1,2 метра, а глибина до 0,6 метра. Верхній шар грунту необхідно скласти окремо від нижнього. Дно ями прорихліть на глибину багнета лопати. Яму потрібно на третину заповнити родючим грунтом. Якщо на Вашій ділянці хороший грунт, то можете взяти її, або купити в садовому центрі. Там вона часто продається відразу з добривом. 

Потім внесіть 3-4 відра перегною з 1,5 кг суперфосфату і 150 г сірчанокислого калію і 1 кг деревної золи. По центру ями вбийте кол так, щоб він виступав над землею 50-60 см.  Після внесення добрива можна засипати землю. Під час висадки саджанців з відкритою кореневою системою потрібно насипати трохи більше землі (у вигляді горбка). 

Корінь потрібно засипати родючим грунтом і саджанець кілька разів струсніть, щоб заповнити порожні місця. Після посадки саджанець потрібно обов'язково полити. Норма - 30-40 літрів на дерево. Наступний полив проводити через тиждень. 

Колоновидні плодові дерева: посадка

При посадці колоновидних важливо удобрити яму органічними добривами і полити великою кількістю води та чекати поки вона осяде. Врахуйте, що зрізати верхівки яблуні і груші не потрібно. 

Посадка вишні

Можна садити, як восени, так і навесні. Для відкритої кореневої системи вибирайте весну. Розмір ями: 80 см в діаметрі і 40 см в глибину. У посадкову яму внесіть 10 кг перегною, 200 г фосфорного і 60 г калійного добрива. Можна замінити калійну підгодівлю на 0,5 кг деревної золи. В іншому техніка посадки нічим не відрізняється від яблуні. Поливайте саджанець 20 л води.

Категории
Контакты
  • Садим Сад
  • ,