Садим Сад Продажа саженцев

Сливовий сад

Наличие:
В наличии
Цена :
Договорная
  

Описание товара

Вимоги до умов вирощування слив

Кращій рельєф для закладки сливового саду – шіроковолністие з пологими схилами. Придатні прогріваються нижні третини схилів. Ділянка повинна мати хороший повітряний дренаж (вільний відтік холодного повітря) і бути вирівняним (без мікро-і макрозападін). Не придатні ділянки з великою природною изрезанностью і розчленованістю, видолинками і вимоїнами.

Під закладку промислових сливових садів найбільш придатні лесовидні суглинки і супіски, підстилаються на глибині близько 1 м добре дренованими моренними суглинками або шаруватими відкладеннями з переважанням супеси. Потужність перегнійно горизонту – більше 18 см, реакція рН – 5,5-7,0. Рівень грунтових вод повинен бути не вище 1,5-2,0 м. Не придатні для закладки сливового саду торф’яно-болотні грунти і якщо з глибини 50-70 см починається пісок або глинисто-піщана морена. Неприпустима закладка нового саду відразу після розкорчування старого. Повторно сливовий сад закладають через 4-5 років.

Посадка сливового саду

Оптимальний термін для посадки саджанців: навесні – через 3-5 днів після повного відтавання грунту. Тривалість посадки – 10-15 днів. Схеми посадки – 4,0-4,5 х 2,0-3,0 м. Вимога при посадці: місце щеплення у саджанців має бути на висоті не менше 5 см над поверхнею грунту.
Після посадки саджанці поливають. Норма витрати води – 20-30 л на 1 дерево. При необхідності проводять повторний полив при тій же нормі витрати води. При визначенні необхідної кількості посадкового матеріалу страховий фонд повинен становити не менше 10% від необхідного.

Формування дерев

У перший рік після посадки саджанці вкорочують на висоті 90-100 см. Крона повинна складатися з центрального провідника і 6-7 скелетних гілок. Висота штамба – 60-70 см. На другий і третій роки центральний провідник вкорочують до 30-45 см над верхньою гілкою, а пагони продовження скелетних гілок більше 60 см вкорочують на 1/3 -1 / 4 їх довжини.

Конкуренти провідника, пагони в зоні штамба, пагони з гострим кутом відходження, зростаючі вертикально і всередину крони, видаляють на «кільце». Гілки повинні бути розташовані в горизонтальній площині або трохи підняті до верху. Товщина гілок не повинна перевищувати 50% діаметра провідника (стовбура). У наступні роки при обрізанні вкорочують тільки пагони продовження скелетних гілок при довжині більше 60 см і проріджують зайві пагони в кроні. Висота сформованих дерев не повинна перевищувати 2,8-3,3 м. При досягненні деревом заданих параметрів провідник видаляють перекладом на бічну гілку.

Удобрення саду

У перші 3-4 роки в насадженнях сливи щорічно вносять азотні добрива в дозі 40-60кгд.в./га: до початку цвітіння – половина дози; через два тижні після цвітіння – решта кількості. при слабкому зростанні дерев застосовують більш високі дози. При підмерзання кореневої та надземної частин, ослабленому зростанні, пошкодженні хворобами і шкідниками проводять некореневі підгодівлі 0,5%-ним розчином сечовини: перша підгодівля – через 10-14 днів після цвітіння, друге підживлення – через 1-2 тижні після першого з додаванням хлористого калію.

Некореневі підгодівлі можна поєднувати з обприскуванням інсектицидами та фунгіцидами. Фосфорні і калійні добрива вносять на підставі грунтової і листової діагностики. Потреба в мікроелементах забезпечується позакореневого підживлення. Для підвищення завязиваемості плодів використовують мікродобрива, що містять бор. Підживлення проводять одноразово до або під час цветенія.Для поліпшення якості плодів і їх стійкості до механічних пошкоджень проводять 4-кратне некореневе внесення мікродобрива Еколист сади і кальцієвої селітри.

Терміни проведення підгодівлі: перша – наприкінці опадання пелюсток 3-8 л / га мікродобрива Еколист сади і 5 кг / га кальцієвої селітри; друга – через 10 днів аналогічно першій; третя – за 4 тижні до збору врожаю 3-5 л / га мікродобрива Еколист сади і 10 кг / га кальцієвої селітри; четверта – за 2 тижні до збору врожаю 10 кг / га кальцієвої селітри. Норма витрати робочого розчину – 1000 л / га; швидкість руху трактора – 5-6 км / год, швидкість вітру – не більше 3 м / сек. Некореневі підгодівлі можна поєднувати з обприскуванням інсектицидами та фунгіцидами.

Категории
Контакты
  • Садим Сад
  • ,